صفحه اصلی             محصولات               راهنمای خرید               تماس با ما


بازگشت به صفحه قبل

زود انزالی و بهترین راه و روش درمان انزال زود رس

 

در ابتدا بایستی میان زود انزالی واقعی و توهم داشتن زود انزالی تفاوت قائل شد. در واقع بسیاری از افرادی که خود را دچار زود انزالی می بینند اصلا به این مشکل دچار نیستند و فقط به دلیل الگو برداری از فیلمها تصور غلطی از زمان انزال دارند.

دسته دیگر اشخاصی هستند که به دلیل روش های ناصحیح در زمان نزدیکی، انزال و اوج لذت را زود تر تجربه می کنند. اینگونه اشخاص باید بدانند که توجه به تمام نکات کلیدی نزدیکی مانند پیشنوازی، دمای محیط، نور، رنگ، بو، کلمات، زمان و حتی رژیم غذایی در زمان نزدیکی مردان تاثیر زیادی دارد و میتواند زمان انزال و ارگاسم زن و مرد را هماهنگ کند.

دسته سوم اشخاصی هستند که با رعایت و در نظر گرفتن مطالب بالا در کمتر از 1 دقیقه دچار انزال می شوند. اینگونه افراد به چند گروه تقسیم می شوند:

مردان دارای انحراف آلت تناسلی : انحراف آلت در بسیاری از موارد سبب زود انزالی در مردان شده و به سادگی با استفاده از دستگاه لارجر باکس در مدت زمان 1 ماه قابل رفع می باشد.

آقایان دارای پوست آلت نازک بدلیل ختنه ناصحیح یا علل وراثتی : پوست آلت نازکتر از حد معمول ، بدلیل حساس شدن شدید، قطعا باعث زود انزالی می شود. این مشکل با پیوند پوست توسط عمل جراحی کاملا رفع می شود. روش دیگر استفاده از دستگاه جلک رولر است که در حدود 20 تا 40 درصد به رفع این مشکل کمک می کند.

ضعیف بودن ماهیچه پی سی در لگن : این ماهیچه در کنترل دفع ادرار و نعوظ کاربرد وسیعی دارد. در صورت ضعف این ماهیچه فرد با درصد بالایی دچار زود انزالی می شود. با انجام تمرینات کگل می توانید این ماهیچه را بسیار قوی کنید. فرض کنید در حال ادرار هستید و میخواهید ناگهان ادرار را متوقف کنید. با انجام این کار جای ماهیچه پی سی را پیدا خواهید کرد. حالا روزانه حدود 10 دقیقه این کار را شبیه سازی کنید و این ماهیچه را منقبض کنید.

دستور زود هنگام مغز برای انزال : در این مورد بهترین روش درمان، تمرین مغز است. سعی کنید زمانی که به انزال نزدیک میشوید، به هر روش ممکن جلوی انزال را بگیرید. مثلا جدا شدن بدن از بدن شریک جنسی یا استفاده از یک قالب یخ برای پایین آوردن فشار خون آلت.

 

انواع لارجرباکس | انواع اکستندر | مشاوره | روش خرید لارجر باکس | تماس با ما

Copyright 2018 Rojan Teb. All Rights Reserved
.............................................................................................................................................